Untitled Document
magazyn motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie | nowe materiały na stronie
logo

NOWE NA STRONIE:
TESTY | Dziecko w Fordzie Edge II facelifting - foteliki i wózki
TESTY | Dziecko w Fordzie Edge II facelifting - wyposażenie samochodu
WEZWANIA DO SERWISÓW | Blisko cztery tysiące samochodów...

TESTY

www.jedz-bezpiecznie.pl

www.jedz-bezpiecznie.pl

TESTY

POLECAMY

Dekada BRD 2011-2020

SERWISY

Wydanie na weekend

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Polskie drogi

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Ubezpieczenia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

Praca w motoryzacji

 
POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE
Działania na rzecz BRD | Kampania społeczna 3 Kolory

Startuje Kampania Społeczna "3 Kolory"
16-03-2015 | źródło: ZDM, (mk) | foto: archiwum

Dziś rusza konkurs Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie z wiedzy dotyczącej zasad ruchu drogowego w ramach kampanii "3 Kolory". Konkurs prowadzony będzie na antenie Radia Kolor z udziałem Partnerów Konkursu, a zarazem Parnerów Kampanii.Główny założeniem konkursu jest promocja zasad ruchu drogowego w Warszawie. Konkurs został podzielony na kilka etapów. Pierwszy potrwa od 16 do 20 marca, w którym uczestnicy będą odpowiadać na pytania zadane na antenie Radia Kolor. Pierwsze 3 osoby, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania i zrobią to najszybciej, przejdą do drugiego etapu, praktycznego.

Etap praktyczny to jazda samochodem po mieście zgodnie z przepisami. Każdy z uczestników tego etapu otrzyma nowy samochód od VW Sobiesław Zasada Uczestnik, przejdzie szkolenie z jazdy ekologicznej w labolatorium Świadomy Kierowca, a także otrzyma bon paliwowy o wartości 500 złotych od Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń. Jazda każdego z uczestników będzie opisywana na blogu prowadzonym na stronie Radia Kolor. Każdy blog będzie oceniany przez odwiedzających stronę. Osoba, która zbierze największą liczbę ocen blogu uzyska nagrodę główną. Drugie i trzecie miejsce nie zostanie bez nagrody.

Kluczyki do aut zostaną przekazane w dniu 31 marca 2015 roku w Teatrze Kamienica. Drugi etap konkursu potrwa dwa tygodnie.

Pierwszą nagrodą będą 2 bilety na wyścigi samochodów w klasie turystycznej na torze rajdowym Lausitzring (Niemcy), które odbędą się w dniach 30 i 31 maja 2015 wraz z noclegiem dla dwóch osób w dniach od 29 do 31 maja 2015 - nagroda ufundowana przez Dekra Polska. Dodatkową nagrodą będzie bon paliwowy na dojazd do toru w Lausitzring w wysokości 500 złotych od Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń.

Drugą nagrodą będą 2 (dwa) pakiety w klasie VIP na Lotos 72. Rajd Polski 2015, który odbędzie w dniu 5 lipca 2015 roku w Mikołajkach - nagroda ufundowana przez Polski Związek Motorowy.

Trzecią nagrodą będzie 5 (pięć) godzin jazdy doszkalającej na torze Automobilklubu Polski w Warszawie - nagroda ufundowana przez Automobilklub Polski.

Kampania społeczna "3 Kolory" skierowana jest do kierowców w ramach Dekady Działań na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2011-2020. Celem kampanii jest obniżenie przypadków wjazdu samochodów podczas nadawania sygnału czerwonego, przypomnienie kolorów nadawanych przez sygnalizator, wymazanie określeń "późno-pomarańczowe" czy "różowe". Patronat Honorowy objął Ambasador Wielkiej Brytanii.

Fundacja Jedź Bezpiecznie jest jednym z Partnerów Kampanii Społecznej "3 Kolory".

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.3kolory.waw.pl
 
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2020 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry