strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualności

Kosmiczne historie
08-12-2009, foto: archiwum

Rozpoczął się właśnie konkurs literacki dla dzieci pt. "Kosmiczne historie". Jest to nowy element programu edukacyjnego "Bezpieczeństwo dla Wszystkich".Program edukacyjny "Bezpieczeństwo dla Wszystkich" został opracowany przez firmę Renault. Dzięki niemu uczniowie ze szkół podstawowych od ponad 10 lat otrzymują pomoce dydaktyczne do zajęć z "Wychowania komunikacyjnego". W nauce pomaga im kosmita o imieniu Woosh.

I właśnie jego osoby dotyczy temat ogłoszonego konkursu literackiego. Z dotychczasowej biografii Woosha wiadomo jedynie, że wylądował na Ziemii 10 lat temu, a jego imię pochodzi od pierwszych dźwięków "ush. ush", wydanych po narodzinach. A jak wyglądało jego dzieciństwo, dlaczego przyleciał na Ziemię i jakie ma zainteresowania? Odpowiedzi na te pytania należy udzielić w swoim opowiadaniu. Pewne wskazówki i przydatne fakty z dotychczasowego życia znajdują się w programie multimedialnym "Bezpieczeństwo dla Wszystkich", w którym to przewodnikiem i nauczycielem jest nie kto inny, jak Woosh.

Termin nadsyłania prac mija 7 lutego. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej www.bezpieczenstwo.renault.pl

www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry