strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualności

Razem bezpieczniej w szkołach
12-10-2010, tekst i foto: Goodyear

W październiku na portalu Facebook trwa akcja Goodyear Truck "Razem bezpieczniej w szkołach". Celem konkursu jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci na drogach.Na potrzeby akcji przygotowano 3 tysiące kamizelek odblaskowych, które dzięki aktywności fanów profilu Goodyear Truck w portalu społecznościowym Facebook trafią do szkół podstawowych w całej Polsce.

Które ze szkół otrzymają kamizelki zależy tylko i wyłącznie od fanów Goodyear Truck. W konkursie wygrać mogą zarówno szkoły, które zgłaszane mogą być przez fanów jak i sami fani. Szczegóły i sposób uczestnictwa w konkursie znajdują się na facebookowym profilu Goodyear Truck: http://www.facebook.com/GoodyearTruck.

Organizatorzy przewidzieli dwie drogi dojścia do wygranej dla danej szkoły. Pierwsza to zgłoszenie szkoły do konkursu przez jednego z fanów i poprawne odpowiadanie a pytania dotyczące bezpieczeństwa. Osoba która najlepiej poradzi sobie z pytaniami przez cały tydzień wygrywa kamizelki dla siebie, a także dla szkoły, którą zgłosiła.

Drugim sposobem jest zgłoszenie szkoły i zdobycie największej ilości głosów fanów ("Lubię to"). Po czterech tygodniach sporządzony zostanie ranking szkół, które uzyskały ich najwięcej, a pierwszych 5 szkół zostanie nagrodzonych.

Mirosław Kubicki, Młodszy Menedżer Opon Ciężarowych, Rolniczych i Przemysłowych Grupy Goodyear Polska:
"Niezależnie od tego, czy poruszamy się pieszo, rowerem czy samochodem, teraz możemy przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na polskich drogach, zwłaszcza wśród osób ze szkół do których chodzą nasi najbliżsi. Przy użyciu nowoczesnych form komunikacji jakimi są portale społecznościowe chcemy zachęcić wszystkich, którzy pragną zadbać o bezpieczne drogi w Polsce".

Za pomocą nowych mediów Goodyear Truck chce edukować, promować pasje oraz nawiązać dialog z internautami. Profil na Facebooku oraz YouTube mają na celu odpowiedzieć na oczekiwania zarówno młodych ludzi jak i wszystkich tych, którzy są związani z branżą transportową: od zarządzających flotami transportowymi po kierowców samochodów ciężarowych i pasjonatów.

W profilu pod nazwą "Goodyear Truck" obok konkursu, miłośnicy pojazdów ciężarowych, motoryzacji i klienci Goodyeara znajdą informacje o produktach, ciekawostki z życia firmy, branży transportowej, a także porady i wskazówki dotyczące opon ciężarowych oraz ich prawidłowego użytkowania. Na swoich profilach Goodyear promuje także bezpieczną i rozsądną jazdę.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry