Untitled Document
magazyn motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie | nowe materiały na stronie
powrót do strony głównej

poznaj nasze opinie z testĂłw samochodĂłw
NOWE NA STRONIE:
TESTY | Dziecko w Hondzie CR-V - foteliki i wĂłzki
TESTY | Dziecko w Hondzie CR-V - wyposaĹźenie samochodu
SALON SAMOCHODOWY | Innowacyjne poduszki powietrzne Klasy S, a montaĹź fotelikĂłw

www.jedz-bezpiecznie.pl
#DrogaDoCzystejPrzyrody

TESTY

Dokument bez tytułu

WSPIERAMY

Ford - Podziel się drogą

SERWISY

Wydanie na weekend

Najczęściej czytane

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Elektromobilność

Polskie drogi

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Porady

Produkty

Ubezpieczenia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

 
POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE
Aktualności

Weekend BRD - dla najmłodszy i dorosłych
17-11-2012, źródło: www.fundacjajedzbezpiecznie.pl

Pierwszy dzień "Weekendu BRD" za nami. Jak zwykle możemy liczyć na gościnność CH "Wola Park", zaangażowanie naszych Partnerów, a przede wszystkich zainteresowanie naszą akcją wszystkich uczestników ruchu drogowego.Program "Weekendu BRD" skierowany jest do wszystkich - najmłodszych i dorosłych, pieszych i pasażerów oraz kierowców jednośladów i samochodów. Jednym z najważniejszych jego elementów są porady dotyczące odpowiedniego doboru fotelika samochodowego dla dziecka oraz praktyczne zajęcia z ich montażu przy wykorzystaniu elementów fabrycznie montowanych w pojeździe. Pomaga nam w tym - nasz nowy Partner i Przyjaciel - Gustaw z "Klubu Pancernika". Po raz pierwszy do pokazów służy nam Honda CR-V - samochód, a raczej jego producent godzien pochwały na kilka rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo najmłodszych (czytaj także: Zwykłe rzeczy, które cieszą). Pozostałe modele to Civic i Jazz, oba w testach zderzeniowych EuroNCAP otrzymały najwyższą ocenę - 5 gwiazdek.Dzięki zaangażowani wolskiej komendy policji dzieci i dorośli mogą wspólnie przystąpić do testów z wiedzy o przepisach obowiązujących na drodze. I znów potwierdzają się nasze wcześniejsze doświadczenia - ci pierwsi, choć młodsi i mniej doświadczeni, mają większą świadomość o możliwych zagrożeniach i sposobach ich unikania. Nagrody? Odblaski w różnych postaciach - na rower, na ubranie, na tornister, smycz na szyję, znaczek do przypięcia, kamizelki - a wszystko to, aby być lepiej widocznym. Jest to szczególnie ważne teraz w okresie jesiennym. I nawet w tak dużym i oświetlonym mieście jak Warszawa. Ale być widocznym to nie wszystko - trzeba również uważać samemu, do czego zachęcają Tramwaje Warszawskie kolejną edycją kampanii "Bądźmy Razem Bezpieczni" (czytaj także: Tramwaj kontra samochód).Przed nami również gorący czas na poszukiwanie prezentów, a zaraz po nim rodzinnych wyjazdów na święta. Kolejni nasi Partnerzy pokazują bezpieczne rozwiązania pozwalające zwiększyć przestrzeń bagażową (mogącą pomieścić nawet wózek dziecięcy czy komplety nart), radzą kiedy, gdzie i jak założyć łańcuchy przeciwśniegowe oraz jak umilić najmłodszym pasażerom dłuższą podróż samochodem. We wszystkim pomagają uczniowie z Zespołu Szkół im. M. Konarskiego z I klasy o profilu "Bezpieczeństwo i profilaktyka".

Niestety - nie wszystko co chcielibyśmy, możemy pokazać podczas tego weekendu. Niemniej zachęcamy do odwiedzenia Innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa Skoda Autolab w podwarszawskich Markach. Taka okazja jest tylko do 9 grudnia, a u nas do zdobycia bezpłatne wejściówki (czytaj także: Dotknąć, spróbować, poczuć).

Wszystkich chętnych, w tym całe rodziny, zapraszamy również w niedzielę od godz. 12.00 do 18.00 do CH "Wola Park" przy ulicy Górczewskiej 124. W tym dniu obchodzić będziemy także Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Jedźcie bezpiecznie!
  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl

copyright 2002-2020 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry