strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Kosmetyki samochodowe

WD-40 z podwójnym systemem aplikacji
02-09-2009, foto: Amtra

Od ponad 50 lat WD-40 jest jednym z najpopularniejszych na całym świecie preparatem wielofunkcyjnym.Preparat WD-40 dostępny jest w wielu rodzajach detalicznych opakowań - od tradycyjnego aerozolu o pojemności 100, 200 i 400 ml, poprzez aerozol zakończony podwójnym systemem dozowania (Smart Straw) o pojemności 450 ml, do 5-litrowego kanistra, którego zawartość można przelać do specjalnego atomizera wyposażonego w podziałkę pojemności.

W precyzyjnym dozowaniu WD-40 pomocna jest plastikowa rurka dołączona do każdego aerozolu, którą jednak w praktyce łatwo można zgubić. Alternatywnym rozwiązaniem może być użycie WD-40 w aerozolu zakończonym specjalnym systemem podwójnego dozowania (Smart Straw). Przy złożonej równolegle do pojemnika rurce uzyskujemy szeroki strumień równomiernie rozpylający preparat na duże powierzchnie - np. felgi, elementy zabrudzone smarami lub smołą, zapieczone i skorodowane śruby bądź ogniwa łańcuchów motocykli i rowerów. Natomiast przy rurce ustawionej prostopadle do pojemnika możemy precyzyjnie dozować preparat do wnętrza zamków, zawiasów, łączników, czy styków elektrycznych.

Preparat po nałożeniu pozostawia warstwę ochronną, natomiast brak w jego składzie chemicznym silikonu zapobiega ponownemu przyciąganiu się kurzu i brudu.

WD-40 dostępny jest w dobrych sklepach motoryzacyjnych, hipermarketach i na większości stacji paliw na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna opakowania z podwójnym systemem dozowania wynosi 33 złote brutto.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry