strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Kosmetyki samochodowe

Alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków samochodowych
04-04-2008, foto: Amtra

Dla utrzymania czystości w samochodzie często używamy tradycyjnych autokosmetyków. Ich stosowanie ułatwia forma opakowania - w większości są to aerozole lub atomizery, które potrafią jednak zająć zbyt wiele cennego miejsca w bagażniku samochodu. Alternatywą dla nich mogą być specjalne ściereczki przeznaczone do czyszczenia i konserwacji poszczególnych elementów samochodu. Rosnące zainteresowanie nimi wśród kierowców na całym świecie zachęciło firmę Armor All do poszerzenia gamy.

Nowe produkty to: "Ściereczki do karoserii" przeznaczone do czyszczenia lekko zabrudzonej powierzchni, po użyciu pozostawiają warstwę wosku; "Ściereczki do motocykli" przeznaczone są do czyszczenia lekko zabrudzonych powierzchni metalowych, plastikowych i szklanych, jednocześnie nabłyszczają te elementy; "Ściereczki do skóry" bezpiecznie usuwają tłuste zabrudzenia oraz kurz, przywracając skórze pierwotny wygląd i zabezpieczając ją przed powtórnym zabrudzeniem; "Ściereczki do insektów i felg" posiadają unikalną formułę, która efektywnie radzi sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami jak: insekty, żywice, pył z klocków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia drogowe; "Ściereczki do rąk" usuwają trudne zabrudzenia jak: smary, oleje, pył - nadają się również do czyszczenie elementów metalowych.

Uzupełniają one dotychczasową gamę: "Ściereczek do deski rozdzielczej" w dwóch rodzajach - mat i błysk; "Ściereczek do czyszczenia szyb" oraz "Ściereczek do tapicerki".

Wszystkie ściereczki są jednorazowego użytku, mają wymiar 178x200 mm i pakowane są po 15 sztuk, za wyjątkiem ściereczek do karoserii i motocykli, które mają wymiar 250x250 mm i pakowane są po 5 sztuk. Na froncie opakowania znajduje się specjalne zamknięcie ułatwiające wyjmowanie pojedynczej ściereczki, a następnie szczelne zamknięcie pozostałych.

Uwaga praktyczna. Na opakowaniu każdego produktu opisano dokładne jego przeznaczenie oraz przeciwwskazania, jak np. nie używania "Ściereczek do kokpitu" z połyskiem do czyszczenia pedałów, siedzeń motocykli, czy układu hamulcowego, czyli tych elementów, które ze względu bezpieczeństwa nie powinny być śliskie.

Ściereczki Armor All dostępne są w dobrych sklepach motoryzacyjnych, hipermarketach i na większości stacji paliw na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna brutto za jedno opakowanie wynosi 13 złotych.

www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry