strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Kosmetyki samochodowe

ICE - syntetyczny wosk w płynie
30-04-2009, foto: Amtra

Na polski rynek wprowadzony został syntetyczny wosk w płynie o nazwie "ICE" marki Turtle Wax.Wosk ten stanowi przełom technologiczny wśród tego typu produktów. Jedną z najważniejszych jego zalet jest możliwość nakładania w pełnym słońcu bezpośrednio na rozgrzane powierzchnie karoserii. Jednocześnie można nim nabłyszczać zewnętrzne elementy wykonane z gumy i plastiku bez obawy pozostawienia na nich trudnego do usunięcia, białego nalotu. Kolejną jego zaletą jest łatwość nakładania - płynny wosk rozprowadza się za pomocą gąbki, a do osiągnięcia głębokiego, lustrzanego połysku wystarczy delikatnie przetrzeć całą powierzchnię ściereczką z mikrofibry. Cała operacja - na średniej wielkości samochodzie osobowym, zajmuje około 10 minut.

"ICE" przeznaczony jest do wszystkich typów lakierów, w tym metalicznych. W przypadku mocno zniszczonego lakieru przed użyciem wosku można zastosować inny produkt Turtle Wax "Safe Cut Colour Restorer".

Opakowanie "ICE" zawiera butelkę wosku o pojemności 473 ml, gąbkę oraz ściereczkę z mikrofibry. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 59 złotych. Zawartość opakowanie wystarcza na 30 woskowań.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry