strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Kosmetyki samochodowe

Szampon samochodowy z woskiem i nanocząsteczkami
24-02-2009, foto: Amtra

Dwa lata temu niektóre produkty marki "Moje Auto" zostały wzbogacone innowacyjną technologią Nano Silver, czyli nanocząsteczkami srebra o rozmiarach poniżej 10 nm (nanometrów). Obecnie do gamy produktów z tej linii dołączył "Szampon samochodowy z woskiem".Nowy szampon łączy w sobie optymalne właściwości dla tego rodzaju produktu. Jego właściwości myjące skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia z karoserii, powierzchni szklanych oraz elementów plastikowych, zaś dodana kompozycja wosku nabłyszcza powierzchnie lakierowane. Wzbogacenie szamponu nanocząsteczkami zapewnia umytej powierzchni efektywniejszą i dłuższą ochronę. Jest to możliwe dzięki odpychaniu przez nie cząstek brudu, kurzu, wody oraz wytworzeniu warstwy zabezpieczającej przed promieniami UV.

Szampon oferowany jest w butelce o pojemności 1 litra. Wystarczy to na dziesięciokrotne wymieszanie z 10 litrami ciepłej wody. Prawidłowe odmierzenie 100 ml ułatwia umieszczona z boku butelki przezroczysta podziałka. Po umyciu szampon ulega biodegradacji.

W gamie produktów "Moje Auto" dostępne są również "tradycyjne" produkty: "Szampon samochodowy" i "Szampon samochodowy z woskiem" o zapachu pomarańczowym.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna brutto wynosi (1000 ml): "Szampon samochodowy z woskiem" z nanocząsteczkami 11,60 złotych; "Szampon samochodowy z woskiem" 10,00 złotych; "Szampon samochodowy" 8,50 złotych.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry