strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Płyny do chłodnic

Ulepszona formuła Dynagel 2000
05-11-2009, foto: Autoland

Firma Autoland wprowadziła do sprzedaży płyn do chłodnic Dynagel 2000 z ulepszoną formułą.Modyfikacji uległy inhibitory korozji, dzięki czemu producent płynu gwarantuje utrzymanie jego optymalnych właściwości przez okres 5 lat bez liminitu przebiegu samochodu. Dodatkowo nowa formuła umożliwiła mieszanie płynu z produktami innych marek opartych na bazie glikolu etylowego.

Dynagel 2000 może być stosowany w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych w chłodnice aluminiowe, żeliwne lub mieszane. Produkt spełnia m.in. normy ASTM D3306, ASTM D 4985 oraz wymagania producentów: B&W, Chrysler, Cummins, Ford, John Derre, Leyland Truck, Mack, MAN, Mercedes, Opel, Renault, Volkswagen i Volvo.

Grzegorz Mioduszewski, specjalista ds. marketingu, Autoland:
"Naszym celem było przygotowanie płynu, który pozwalałby na komfortową pracę chłodnicy niezależnie od panujących okoliczności termicznych. To sprawiło, że Dynagel 2000 wyposażyliśmy w ochronę przed przegrzaniem w temperaturze osiągającej nawet 130 stopni Celsjusza w warunkach eksploatacyjnych. Ponadto Dynagel 2000 chroni chłodnicę również przed ujemnymi temperaturami dochodzącymi nawet do minus 37 stopni Celsjusza".

Płyn oferowany jest w postaci koncentratu i gotowego do użycia produktu w opakowaniach 1 i 5 litrowych. Sugerowana cena detaliczna koncetratu to 10 złotych (1 litr) i 45 złotych (5 litrów), a gotowego do użycia płynu to 18 zł (1 l) i 72 zł (5 l).
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry