strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Kosmetyki samochodowe

Nowe drzewka zapachowe Wunder Baum
10-03-2010, tekst i foto: materiały promocyjne firmy Amtra

Drzewka zapachowe marki Wunder-Baum od ponad 50 lat są najchętniej kupowanymi zapachami samochodowymi na całym świecie. Wunder-Baum jest też najlepiej rozpoznawaną marką wśród producentów zapachów.Ze względu na swój kształt kierowcy nazywają je "choinkami zapachowymi", a nazwa ta stała się potocznym określeniem wszelkich tego typu produktów. Drzewka zapachowe Wunder-Baum "zagrały" też znaczące role w wielu filmach, m.in. w kultowym thrillerze "Siedem" ("Seven") w reżyserii Davida Finchera.

Od 7 lat wyłącznym dystrybutorem samochodowych zapachów Wunder-Baum w Polsce jest firma Amtra. Aktualnie w ofercie znajdują się 27 zapachy, w tym 4 tworzące unikalną serię "Sentiment". Dla kierowców znudzonych tradycyjnymi drzewkami przygotowano m.in. wzór rajdowej szachownicy o zapachu wody kolońskiej.

Obecnie na rynek trafiły 3 nowe drzewka uzupełniające klasyczną linię Wunder Baum. Ich znakiem rozpoznawczym są motywy graficzne nawiązujące do zapachu danego drzewka. Nowe zapachy to: Karma, Leśny i Aqua.

Najważniejsze zalety drzewek Wunder-Baum to ich wydajność (utrzymujący się do ośmiu tygodni aromat - 25 proc. wagi drzewka to czysty aromat, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. dymu tytoniowego) i najszersza obecnie na rynku paleta zapachów.

Sugerowana cena detaliczna brutto jednego drzewka Wunder-Baum wynosi 4,60 złotych. Są one dostępne w sklepach motoryzacyjnych, hipermarketach i na większości stacji paliw na terenie całego kraju.

Znak drzewka i "Wunder-Baum" są znakami zastrzeżonymi przez Julius Sämman Ltd.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry