strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Nawigacje samochodowe

Urodzinowa promocja Navigona dla posiadaczy iPhone
12-08-2010, źródło i foto: Navigon

Mija właśnie pierwsza rocznica wprowadzenia do sklepu internetowego App Store wersji MobileNavigon na iPhone. Do dziś została ona pobrana ponad milon razy i jest jedną z najpopularniejszych tam aplikacji.Z tej okazji od dzisiaj do 15 sierpnia firma Navigon oferuje do 50 procent zniżki na wszystkie europejskie wersje aplikacji oraz dla większości krajów z innych kontynentów. Również za pół ceny dostępne są dodatkowe funkcje oprogramowania jak Traffic Live czy Panorama View 3D.

Gerhard Mayr, Navigon Vice President Worldwide Mobile Phones:
"MobileNavigator łączy funkcje tradycyjnego urządzenia PND z elegancją platformy iPhone. Częścią tego sukcesu jest koncentracja na ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu innowacji dzięki nowym funkcjom dostarczanym przez bezpłatne aktualizacje. W pierwszym roku MobileNavigator był w czołówce aplikacji nawigacyjnych dzięki sześciu dużym, bezpłatnym aktualizacjom, które wprowadziły ponad 30 nowych funkcji".

Navigon ma prawie 20 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacji w branży nawigacyjnej, które wykorzystuje teraz w pracy nad oprogramowaniem na platformę iPhone. Z każdą aktualizacją firma ustanawia nowe standardy, sprawiając, że oprogramowanie MobileNavigator jest w tej chwili najbardziej wszechstronną aplikacją na iPhone’a.

Najważniejsze innowacje to między innymi autorska funkcja Reality View Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), zapewniająca realistyczne odwzorowanie skomplikowanych zjazdów z autostrad, a także Clever Parking, pomagająca kierowcy znaleźć najbliżej położone miejsce do zaparkowania samochodu.

Oprogramowanie MobileNavigator wykorzystuje również możliwości sieciowe iPhone’a, umożliwiając korzystanie z takich funkcji jak informacje o ruchu drogowym (Traffic Live), wyszukiwanie celów specjalnych przy użyciu Google Local Search, dostęp do aktualnych danych pogodowych oraz integrację z serwisami Facebook i Twitter, gdzie można dzielić się ze znajomymi swoim położeniem i czasem dotarcia do celu.

Dodatkowo, funkcja Panorama View 3D oferuje imponujące, trójwymiarowe wizualizacje terenu wykorzystujące dane NASA. Z kolei Navigon MyRoutes proponuje indywidualnie dobraną do nawyków kierowcy trasę, oferując do trzech propozycji do wyboru, z jasno oznaczonym czasem dotarcia i odległością.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry