strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Nawigacje samochodowe

Promocja i aktualizacja Navigona
30-03-2010, foto: Navigon

Navigon obniża cenę oprogramowania MobileNavigator na iPhone'a zarówno dla map całej Europy, jak i wersji regionalnej, w tym Polski. Jednocześnie udostępnił do pobrania bezpłatną aktualizację.Cena oprogramowania z mapami Europy została obniżona z 89,99 do 59,99 euro - zaś cena wersji lokalnej z 69,99 do 49,99 euro. Promocja na nie potrwa od 31 marca do 12 kwietnia.

Kolejna, bezpłatna aktualizacja oprogramowania nosi oznaczenie 1.5.0. Wśród nowości znajduje się m.in. funkcja "MyRoutes", która wytycza najlepszą, dostosowaną do nawyków kierowcy trasę. Wprowadzono również funkcję łączącą nawigację z serwisami społecznościowymi, jak np. Facebook. Dzięki niej kierowca może poinformować swoich znajomych, gdzie się aktualnie znajduje i dokąd jedzie.

Kolejne dwie nowe funkcje dostępne są już za dopłatą. Za 9,99 euro otrzymamy "Panoramę View 3D" wyświetlającą rzeźbę danego terenu, a za 19,99 euro "Traffic Live", która na bieżąco ostrzega nas o korkach i innych utrudnieniach na drodze i automatycznie wytycza alternatywną trasę.

Wszystkie elementy MobileNavigator na iPhone'a dostępne są w sklepie internetowym AppStore dostępnym poprzez program multimedialny iTunes.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry