strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Produkty
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Nawigacje samochodowe

Uaktualnienie MobileNavigator dla iPhone
09-12-2009, foto: Navigon

Firma Navigon przygotowała uaktualnienie dla MobileNavigator na iPhona. W oprogramowaniu w wersji 1.4.0. pojawiło się 13 nowych funkcji.


Wśród nowości pojawiła się funkcja "Country Info", która przy przekroczeniu granicy danego państwa podaje nam informacje dotyczące lokalnych przepisów drogowych, np. ograniczeniach prędkości, czy dozwolonej ilości alkoholu we krwi kierowcy. Z kolei funkcja "Emergency Help" dostarcza niezbędnych informacji o lokalizacji i numerach telefonów najbliższych stacji benzynowych, posterunków policji, szpitali i aptek. Przy okazji zaktualizowano bazę radarów.

Uaktualnienie na iPhone dostępne jest bezpłatnie poprzez sklep internetowy Apple App Store działający na platformie iTunes. Navigon przygotował jednocześnie świąteczno-noworoczną promocję cenową - pełna nawigacja z mapami Europy kosztuje teraz 74,99 euro (poprzednio 99,99), a edycje regionalne 54,99 euro (69,99). Program po zarejestrowaniu się na iTunes można kupić także z Polski.

Nawigacja dedykowana jest na iPhona 3G i 3GS. Z uwagi na wykorzystywanie sygnału GPS działanie na iPhone pierwszej generacji, jak i iPodzie Touch wymaga dodatkowych akcesoriów.

czytaj także:
· Jesienna promocja Navigona 23-10-2009
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry