strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Salon samochodowy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualności

Dacia Duster już w sprzedaży
02-03-2010, foto: Renault

Równolegle z genewską premierą Dacia Duster trafia do sprzedaży. Jednak pierwsi klienci odbiorą swoje auta w kwietniu.Duster to 6 model Dacii, odkąd markę tę przejęło Renault i pierwszy w gamie samochód o właściwościach terenowych. Oferowany będzie z napędem na jedną, jak i na obie osie. W Polsce ceny tego pierwszego rozpoczynać się będą od 39 900 złotych, a drugiego od 49 900 złotych.

Dostępne będą 3 wersje wyposażenia: Duster, Ambiance i Laureate. Na seryjne wyposażenie składają się m.in. dwie czołowe poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz ABS.

W środkowej wersji otrzymamy dodatkowo boczne poduszki powietrzne, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz centralny zamek. Wersja Laureate została wzbogacona o komputer pokładowy, klimatyzację manualną, reflektory przeciwmgłowe oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne.

Wśród jednostek napędowych oferowany będzie silnik benzynowy 1.6 16V o mocy 110 KM i diesla 1.5 dCi o mocy 85 lub 110 KM. W modelach z napędem 4x4 dostępna będzie, po raz pierwszy w Dacii, 6-biegowa skrzynia mechaniczna.

Obecnie w salonach Dacii przyjmowane są zamówienia na modele z napędem na jedną oś. Pod koniec miesiąca oferta zostanie rozszerzona o auta 4x4. Oficjalna sprzedaż Dustera rozpocznie się w kwietniu.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry