strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Salon samochodowy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualności

I-Way, nowa wersja Nissana Qashqai
29-05-2009, foto: Nissan

Qashqai, obecnie najpopularniejszy model Nissana, doczekał się kolejnej wersji. Tym razem japoński producent wzbogacił wyposażenie o kilka elementów, i tak powstał I-Way. Nowa oferta dotyczy zarówno modelu 5, jak i 7-osobowego.
Głównym wyróżnikiem wersji I-Way jest system nawigacji o nazwie Nissan Connect. Składają się na niego m.in. fabrycznie montowany panel sterowania i 5 calowy, dotykowy wyświetlacz umieszczony w centralnym punkcie kokpitu. Ponadto kierowca ma do dyspozycji system Bluetooth oraz złącza do zewnętrznych źródeł dźwięku. Wśród opcji wytyczania trasy możemy wybrać tryb ekologiczny, który pokieruje nas optymalną do zużycia paliwa drogą. Z systemem zintegrowana jest również kamera cofania.

Pozostałe wyróżniki tej wersji to: 18 calowe alufelgi, srebrne relingi dachowe i klamki zewnętrzne, przyciemniane szyby, szklany dach oraz aluminiowe nakładki na pedały.

Producent plasuje wersję I-Way, pomiędzy średnim, a najwyższym poziomem wyposażenia. Jest ona dostępna dla wszystkich wersji silnikowych i rodzaju napędu oraz kolorów nadwozia. Model ten oferowany jest w polskich salonach od 81 800 złotych.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry