strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Salon samochodowy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualnooci

Peugeot podał ceny modelu 5008
04-02-2010, foto: Peugeot

Kompaktowy van 5008 pojawi się w salonach Peugeota na początku marca. Auto uzyskało już 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP.5008 dostępny będzie w dwóch poziomach wyposażenia: Trendy i Premium. W obu znajdziemy m.in. 6 poduszek powietrznych, sygnalizację niezapiętych pasów dla wszystkich miejsc, regulację wysokooci dla przednich foteli, elektrycznie sterowane lusterka i szyby boczne z przodu, 3 miejsca z mocowaniami fotelików dziecięcych typu Isofix, elektryczny hamulec postojowy z asystentem ruszania pod górę, a także ABS ze wspomaganiem nagłego hamowania i rozdzielaczem siły hamowania oraz ESP i inteligentną kontrolę trakcji.

Wersja Premium bogatsza jest m.in. o owiatła przeciwmgielne, dwustrefową klimatyzację automatyczną, regulację i ogranicznik prędkooci, czujniki parkowania tyłem oraz elektrycznie sterowane szyby z drzwiach tylnych.

Do tej wersji domówić można m.in. system Head-up Display (za 2200 złotych), na który składa się: radar odległooci przed pojazdem z panelem sterującym i przezroczystym ekranem oraz czujnik cionienia w oponach.

Przygotowano również kilka pakietów, w tym Pakiet Widocznooć za 2700 złotych (lusterka boczne składane elektrycznie i oowietlenie boków umieszczone na obudowie lusterek, lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne) i Pakiet Video za 4 tys. złotych (2 ekrany video 7" w zagłówkach przednich foteli z regulacją nachylenia, dwie pary słuchawek bezprzewodowych, zestaw gniazd do podłączenia sprzętu przenoonego w konsoli centralnej).

Wersja Trendy napędzana będzie silnikiem o pojemnooci 1.6, który w benzynie dysponuje 120 KM, a w dieslu 110 KM. Większy wybór jest w Premium. Tutaj dodatkowo mamy 1.6 z mocą 156 KM, 1.6 HDi 110 KM z automatyczną skrzynią biegów oraz dwulitrowy diesel ze 150 KM.

Najtańsza wersja Peugeota 5008 kosztuje 72 300 złotych, a najdroższa 93 630 złotych.

www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry