strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Salon samochodowy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Aktualności

Specyfikacja nowego Kii Sportage
04-08-2010, foto: Kia

Z początkiem sierpnia w salonach sprzedaży Kii pojawiła się nowa generacja SUV-a Sportage. Model produkowany jest w słowackim Żylinie i objęty został 7-letnią gwarancją.Napęd Sportage stanowić może silnik benzynowy 1.6 GDI VVT o mocy 140 KM lub 2.0 DOHC 163 KM. Wśród jednostek wysokoprężnych wybierać można pomiędzy 1.7 CRDi 115 KM lub 2.0 CRDi 136 KM. W zależności od wersji dostępna jest 5- lub 6-biegowa skrzynia manualna i automatyczna o 6-przełożeniach.

Auto oferowane jest w 4 wersjach wyposażenia: S, M, L i XL. W standardzie każdej z nich znalazło się m.in. 6 poduszek powietrznych, aktywne zagłówki przednich foteli, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz liczne systemy wspomagające kierowcę - ABS, EBD, ESC, TCS, BAS, HAC, DBC i VSM.

Na liście opcji wszystkich znajduje się m.in. dopłata do lakieru metalizowanego, autoalarm z czujnikiem ruchu i system ISG dla silników 1.6 i 1.7. Z kolei wybierając modele z dwulitrowymi silnikami można dokupić napęd na cztery koła (4WD bez reduktora) i automatyczną skrzynię biegów.

Najtańszym model nowego Sportage kosztuje 66 900 złotych. Najdroższy z nich to auto z silnikiem wysokoprężnym 2.0 136 KM w wersji XL, za które zapłacić trzeba 96 900 złotych. Każdy model oferowany jest także w wersji ciężarowej dla 4 osób - w tym przypadku dopłata wynosi 2 tys. złotych.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry