strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Salon samochodowy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Zapowiedzi

Nissan NV 200
17-01-2009, foto: NissanNV 200 to nowy model Nissana plasujący się w kategrii samochodów dostawczych. Jego przestrzeń ładunkowa wynosi 4,1 m3, zaś odległość pomiędzy nadkolami pozwala ustawić standardową europaletę. Długiość auta wyniesie 4380 mm (rozstaw osi 2800), szerokość 1700 mm i wysokość 1840 mm. Producent nie podaje jeszcze pozostałych parametrów, gamy silników oraz jego wyposażenia. Pokazany model homologowany jest jako 2-osobowa wersja.

Prototyp tego samochodu zaprezentowano już w ubiegłym roku na targach motoryzacyjnych w Japonii, jak i w Europie (Hanover). W połowie tego roku NV200 pojawi się w Japonii, natomiast europejska premiera przewidziana jest na 2010 rok. Będzie on oferowany w salonach Nissana wyspecjalizowanych do obsługi posprzedażnej pojazdów dostawczych.Andy Palmer, Wiceprezes Działu Pojazdów Dostawczych Nissan:
"NV200 to najważniejszy produkt, który zadecyduje o przyszłym sukcesie Nissana w segmencie pojazdów dostawczych. Ten samochód pozwoli nam wejść na najważniejsze rynki z innowacyjną propozycją, spełniającą dotychczas niezaspokojone potrzeby klientów. NV200 to wręcz nowy segment w grupie małych furgonów".
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry