strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl
Sport
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Wydarzenia

Puchar Kobiet Motocaina.pl
19-10-2010, źródło: motocaina.pl, foto:

Już 23 października kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wspólnie z Automobilklubem Polski i Fiat Auto Poland organizuje samochodowe zawody dla pań - amatorek, w których najcenniejszą nagrodą będzie honorowy przejazd kultowym odcinkiem specjalnym na ul. Karowej w Warszawie, podczas grudniowego Rajdu Barbórka!Ponadto 3 miejsca w poszczególnych klasach otrzymają m.in. nagrody od sponsorów – Avon (pielęgnacyjne zestawy kosmetyczne), vouchery na tor gokartowy N-gine Grand Prix oraz prezenty z firmy gadzetyrajdowe.pl.

Aby wziąć udział w Pucharze Kobiet Motocaina.pl należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie wraz z regulaminem zawodów), wysłać go na adres puchar@motocaina.pl i przyjechać z wypełnionym zgłoszeniem w sobotni poranek 23 października na teren Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 (płyta lotniska Bemowo, wjazd od ul. Piastów Śląskich) sprawnym technicznie samochodem, w którym jest opłacone OC i NW. Tylko tyle, aby wystartować w pierwszych zmaganiach samochodowych dla kobiet!

Jedna próba - nie wliczana do klasyfikacji generalnej - odbędzie się Fiatem 500 Abarth. Każda z uczestniczek pojedzie tym samochodem wyznaczoną trasą (wcześniej idealny tor jazdy pokaże instruktor ze Szkoły Jazdy Abarth). Do wygrania w tej konkurencji jest tydzień z Fiatem 500 by Diesel (specjalna wersja sygnowana logo marki odzieżowej). 

Dla pań, które nie dysponują własnym kaskiem, przewidziane jest ich wypożyczenie. 

Magdalena Wilk. kierowca wyścigowy i pilotka rajdowa, wskaże chętnym paniom właściwy tor jazdy, odpowiedni sposób pokonania próby, wyjaśni, doradzi, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Każda z uczestniczek, niezależnie od wygranej, otrzyma ekskluzywny upominek od motocaina.pl - jedwabną apaszkę malowaną ręcznie w szachownicę wyścigową, przydatny kosmetyk od Avon, a zawodniczki poza podium dodatkowo słodycze na pocieszenie. Wszystkie Panie będą mieć okazję do sesji zdjęciowej z profesjonalną fotograf.

Podczas Pucharu Kobiet Motocaina.pl swoje umiejętności akrobatycznej jazdy na motocyklu zaprezentują dwie najlepsze polskie stunterki: Ewa Pieniakowska i Monika Koch, a także jedyna startująca obecnie w zawodach driftingowych kobieta - Karolina Pilarczyk, w swoim BMW E36 z monstrualnym silnikiem od Corvetty. 

Harmonogram zawodów Puchar Kobiet Motocaina.pl (23 października 2010):
10.00: start 1 próby na Bemowie;
11.00: start prób w CSP Legionowo;
12.00-14.00: przerwa obiadowa (dla zawodniczek catering w cenie wpisowego)
13.00-14.00: próby dodatkowe 
14.00: start ostatnich prób na Bemowie
16.00: zakończenie zawodów
18.00: podanie wyników nieoficjalnych - Automobilklub Polski ul. Pańska 85, Warszawa
18.30: ogłoszenie wyników oficjalnych i ceremonia rozdania pucharów nagród
18.45-20.00: poczęstunek, wywiady, autografy

Ceremonię rozdania nagród poprowadzi Mikołaj Sokół - ekspert Formuły 1, dziennikarz motoryzacyjny.

Przejazdy pokazowe Ewy Pieniakowskiej, Moniki Koch, Karoliny Pilarczyk odbędą się tylko na autodromie lotniska Bemowo - każda z pań zaprezentuje się conajmniej dwukrotnie. Sesja rozgrzewkowa odbędzie się około godziny 10.15. Najdłuższe przejazdy zawodniczki zaprezentują podczas przerwy w godzinach 12.00-14.00.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom i oglądania show - wstęp bezpłatny.

Więcej informacji na www.motocaina.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry