Untitled Document
magazyn motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie | nowe materiały na stronie
logo

NOWE NA STRONIE:
TESTY | Dziecko w Fordzie Edge II facelifting - foteliki i wózki
TESTY | Dziecko w Fordzie Edge II facelifting - wyposażenie samochodu
WEZWANIA DO SERWISÓW | Blisko cztery tysiące samochodów...

TESTY

www.jedz-bezpiecznie.pl

www.jedz-bezpiecznie.pl

TESTY

POLECAMY

Dekada BRD 2011-2020

SERWISY

Wydanie na weekend

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Polskie drogi

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Ubezpieczenia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

Praca w motoryzacji

 
Wyścigi | Volkswagen Castrol Cup

Pojedynek VIPów
16-06-2014 | źródło: materiały prasowe

Zanim zawodnicy ruszyli do walki o najlepsze czasy jednego okrążenia, publiczność zgromadzoną na Torze Poznań rozgrzał pojedynek gwiazd. Za kierownicą wyścigowych, 310-konnych Golfów GTI zmierzyli się znani dziennikarze TVN: Agnieszka Szulim i Filip Chajzer.Lepszym startem do wyścigu popisał się Filip i już na początku zyskał sporą przewagę nad Agnieszką. Ambitna dziennikarka jednak tanio skóry nie sprzedała i konsekwentnie ścigała kolegę. Szulim sukcesywnie zmniejszała dystans jaki dzielił ją od Chajzera. Przed ostatnim zakrętem Agnieszka była już tuż za tylnym zderzakiem Golfa prowadzonego przez Filipa. Niestety błąd na wyjściu na prostą startową spowodował, że samochód Agnieszki wypadł z toru i utknął w żwirowej pułapce. To oznaczało, że ze zwycięstwa mógł cieszyć się Filip Chajzer.Agnieszka Szulim:
"Jestem rozczarowana, bo bardzo chciałam pokonać Filipa. Wbrew pozorom moja wycieczka poza tor wcale mnie nie przestraszyła. Może to dlatego, że bardzo bezpiecznie się czułam za kierownicą wyścigowego Golfa. Bardziej niż o siebie bałam się o to czy nie zrobię krzywdy autu. W trakcie wyścigu byłam zdenerwowana i popełniłam za dużo błędów, które nie pozwoliły mi dopaść Filipa. Widziałam, że jest szansa, żeby go wyprzedzić, dlatego spróbowałam ataku na tym ostatnim zakręcie. Za wcześnie wcisnęłam Push - to - Pass i dlatego na ostatnim łuku było jednak za szybko. Mimo, że przegrałam to i tak nie mogę przestać się uśmiechać. To była świetna zabawa".Filip Chajzer:
"Moja jazda to była katastrofa. Z nerwów popełniłem chyba wszystkie błędy, jakie dało się popełnić. Robiłem dokładnie odwrotnie niż pokazywał mi instruktor. Jedyne co mi wyszło, to start. Dobry refleks pozwolił mi zbudować przewagę, ale z każdym zakrętem Agnieszka zmniejszała moją przewagę. Na ostatnim zakręcie niemal się ze mną zrównała. Jechaliśmy już prawie łeb w łeb. Aga chciała mnie wyprzedzić od zewnętrznej i to chyba był jej błąd. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli rozegrać rewanż".
  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
 
 


 

 


www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2020 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry