strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
Targi, wystawy, imprezy
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
www.jedz-bezpiecznie.pl Reklama


Wydanie na weekend


Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa 2011

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe EuroNCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Targi, wystawy, imprezy

Sport

Imprezy

III zlot Klubu KIA 4x4
11-03-2009, foto: KIA

KIA Motors zaprasza na III zlot miłośników modeli z napędem na cztery koła. W tym roku odbędzie się on w Karpaczu w dniach 24-26 kwietnia.Tradycyjnie już zlot będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu ze swoją rodziną, spotkania się z innymi właścicielami terenowych modeli KII, porozmawiania z przedstawicielami firmy, wymiany doświadczeń i uwag oraz praktycznego poznania zalet swojego samochodu. W tym roku dodatkową atrakcją będzie wycieczka na Śnieżkę.

Więcej informacji i dokładny program zlotu można znaleźć na stronie www.kia-4x4.pl

Wojciech Szyszko, Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska:
"Jestem przekonany, że zloty członków klubu Kia 4x4 stały się sposobem na realizowanie wspólnej pasji, jaką jest aktywny wypoczynek i poznawanie walorów użytkowych samochodów z napędem 4x4."

Klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła rozpoczął swoją działalność w 2007 roku, a obecnie liczy blisko 500 członków. Do klubu może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Wystarczy wejść na stronę www.kia-4x4.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie przesłać go na adres: 4x4@kia.pl. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach KIA Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w kolejnych zlotach.
www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatno¶ci | wydawca: Williana | kontakt | do góry