Untitled Document
logo

NOWE NA STRONIE:
TESTY ZDERZENIOWE EURO NCAP | Mercedes Klasa B
WYDANIE NA WEEKEND | Autokary, Captur, Rejestracje, Toyota, GDDKiA
TESTY | Plusy i minusy - Fiat Talento
Aktualne informacje o stanie polskich dróg | Karta Praw Ofiar Wypadków Drogowych

TESTY

www.jedz-bezpiecznie.pl

www.jedz-bezpiecznie.pl

TESTY

POLECAMY

Dekada BRD 2011-2020

PATRONUJEMY

Kampania społeczna "Bądźmy Razem Bezpieczni"

SERWISY

Wydanie na weekend

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

Praca w motoryzacji

 
WYDARZENIA
Salon Samochodowy w Paryżu | 2014

Zanim opadnie kurtyna
01-10-2014 | tekst: Maciej Kalisz | foto: archiwum

Już jutro kolejna odsłona salonu samochodowego w Paryżu. Dziś w telegraficznym skrócie - bez zdjęć, od czego jest wyobraźnia - o kilku premierach.Leszek Kempiński, Audi:
"Salon Samochodowy w Paryżu będzie areną prezentacji kilku nowości marki Audi. Przed wszystkim będzie można obejrzeć odnowione Audi A6 i Audi S6. Po raz pierwszy widzowie zobaczą także nowe Audi TT Roadster oraz Audi TTS Roadster. Biznesowe limuzyny trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku, natomiast oba roadstery na początku przyszłego roku".

Magdalena Węglewska, Mazda:
"Mazda zaprezentuje w Paryżu całkowicie nową Mazdę MX-5. To czwarta generacja kultowego roadstera, który zapewnia ogromną radość jazdy i codziennie bije swój własny rekord Guinnessa - najlepiej sprzedającego się dwumiejscowego, sportowego samochodu na świecie. Napęd na tył, idealny rozkład masy 50:50 i ekscytująca stylizacja KODO: Dusza Ruchu świetnie oddają ducha Jinba Ittai - jedności kierowcy i samochodu. Nowa Mazda MX-5 pojawi się w polskich salonach w 2015 roku".

Mateusz Granoszek, Mercedes:
"Mercedes-Benz zaprezentuje na salonie w Paryżu drugi model opracowany w całości przez inżynierów z Affalterbach - AMG GT. Łączy on prawdziwie torowe emocje z wygodą na co dzień i wydajnością, która wyznacza nowe standardy w segmencie. Drugą nowością będzie Klasa B w zmodernizowanej odsłonie, wyróżniającej się nową stylizacją karoserii i wnętrza oraz atrakcyjnymi liniami wyposażenia".

Katarzyna Kaszubkiewicz, Hyundai:
"Paryżu pokażemy i20 Nowej generacji, który pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku".

Grzegorz Paszta, Renault:
"Zaprezentowane na salonie w Paryżu, Nowe Renault Espace, wejdzie do sprzedaży w Polsce wiosną 2015 roku. Na salonie będzie również pokazany zupełnie nowy model - supernowoczesny samochód koncepcyjny. Nie zabraknie i Nowego Twingo, w którym zaoferowaliśmy m.in. dwie możliwości dostępu do usług on-line: za pomocą smartfona i aplikacji R&GO lub pokładowego systemu R-Link Evolution".

Barbara Jabczyńska, SEAT:
"W Paryżu będzie można zobaczyć Leona X-Perience i Ibizę 30. W Polsce można się spodziewać Leona X-Perience na początku przyszłego roku".

Klaudyna Gorzan, Skoda:
"Na tegorocznym Paryskim salonie Skoda pokaże nową  Fabie zarówno w wersji HB jak i combi. Trzecia generacja tego modelu otrzymała innowacyjne funkcje i układy bezpieczeństwa, komfortu i urządzeń multimedialno-informacyjnych z wyższych klas samochodów i jest tak przyjazna środowisku, jak nigdy dotąd. Nowa Skoda Fabia w wersji HB startuje w Europie już od listopada tego roku, natomiast na początku 2015 będzie można ja nabyć również w wersji Combi. Tym podwójnym wejściem czeski producent samochodów zdecydowanie kontynuuje największą ofensywę modelową w historii firmy".

Luiza Jakubowska, Suzuki:
"Podczas paryskiego salonu samochodowego zaprezentowana zostanie nowa odsłona modelu Vitara, który już wkrótce dołączy do oferty samochodów z napędem na cztery koła marki Suzuki. Stylistka tego modelu, który wyposażony został w inteligentny napęd AllGrip 4WD, podkreśla nowoczesność i innowacyjność, jednocześnie nawiązując elementami nadwozia do charakterystycznych rozwiązań stosowanych w SUV-ach Suzuki".

Tomasz Tonder, Volkswagen:
"Stoisko marki Volkswagen podczas Motorshow w Paryżu zdominuje premiera nowego Passata. Ósma generacja jest pod każdym względem lepsza od poprzedniej, wszystko w tym samochodzie jest nowe. Jego stylistyka, jego technologie, silniki oraz możliwości. Wraz z nim zadebiutują trzy nowe elementy poprawiające bezpieczeństwo - Emergency Assist, który bezpiecznie zatrzyma samochód w przypadku zaśnięcia lub zasłabnięcia kierowcy, Trailer Assist, który wspomaga manewrowanie i parkowanie z przyczepą oraz asystent jazdy w korkach, dzięki któremu Passat samodzielnie będzie przyspieszał, hamował, jechał środkiem pasa i obserwował samochody po bokach".

czytaj także:
· Nadchodzi czas premier
· Czterech muszkieterów kontra reszta świata | Paryż 2012
  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
 
 


 

 


www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2019 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry