Untitled Document
magazyn motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie | nowe materiały na stronie
powrót do strony głównej

poznaj nasze opinie z testów samochodów
NOWE NA STRONIE:
WYPADKI DROGOWE | Powrót do "normalności" | Maj 2020
WYDANIE NA WEEKEND | Deregulacja PoRD, Rio, COVID-19, Green Velo, Drogi
WEZWANIA DO ASO | 11 powodów do ogłoszenia nowych akcji serwisowych

www.jedz-bezpiecznie.pl
#ZostańWGarażu

www.jedz-bezpiecznie.pl

TESTY

Dokument bez tytułu

SERWISY

Wydanie na weekend

Najczęściej czytane

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Polskie drogi

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Ubezpieczenia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

 
WYDARZENIA
Samochód Roku Playboya 2013

Dwadzieścia jeden
18-06-2013 | tekst: Maciej Kalisz | foto: archiwum

Pierwszy numer polskiej edycji miesięcznika Playboya ukazał się w grudniu 1992 roku. W kolejnym ruszył plebiscyt na Samochód Roku Playboya, który właśnie świętuje 21. edycję, dla kogo "oczko" było szczęśliwe?Choć wyniki znane są wszystkim już od lutego, to oficjalne przyznanie tytułu odbywa się w połowie czerwca. Ma to swoje plusy - jest zdecydowanie cieplej, ale tak naprawdę atmosferę o każdej porze roku podgrzewają Króliczki!Czytelnicy miesięcznika wybierali auta w 12 kategoriach. W tej przyziemnej, czyli "na co dzień" wygrały bliźniaki z GM, czyli Chevrolet Trax i Opel Mokka, autem dla rodziny została Skoda Octavia, a tym na każdą drogę Fiat Panda 4x4.Kolejne wybory czytelników to: znak czasu - Hyundai Santa Fe, szczyt technologii - Mazda 6, auto z seksem - Ford Fiesta ST oraz styl i piękno - Alfa Giulietta.Autem kojarzącym się z luksusem i sportem zostało BMW serii 6 Gran Coupe, tym dla twardziela Mercedes Klasy G, zaś sportowym - niestety wciąż egzotyka na polskich drogach - Aston Martin Vanquish.

Pozostały jeszcze dwie kategorie. Samochodem dla dziewczyny Playboya okrzyknięto Volvo V40 Cross Country, a autem dla młodego Playboya (znów bliźniaki i to z dalekiej Japonii) Subaru BRZ i Toyota GT86.Tuż przed ogłoszeniem zwycięzcy plebiscytu na Samochód Roku Playboya wystąpił Wojciech Ezzat, finalista programu ?X-Factory". Dodatkowo atmosferę podgrzewały pokazy mody - bielizny damskiej i kostiumów kąpielowych.A oto i główny bohater - Nowy Range Rover - Samochód Roku Playboya 2014! To już IV-generacja tego auta, jej debiutu byliśmy świadkami minionej jesieni na Salonie Samochodowym w Paryżu. Pod maską m.in. 5-litrowy silnik benzynowy V8 o mocy 510 KM. Cena? W okolicach pół miliona złotych.Każda gala wymaga stosownego ubioru. Jednak dbałość o jego wygląd nie wykluczała zapięcia pasów bezpieczeństwa przy pozowaniu do zdjęcia. Nawet w sytuacji, gdy w stacyjce brakowało kluczyka. Brawo!Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Wilki. A my już dziś liczymy na zaproszenie na 22. edycję. Do zobaczenia.


Z samochodami w tle
21.06.2012

Zdecydowanie przyjemniej oglądać samochody w towarzystwie pań niż kolegów dziennikarzy. A, gdy jeszcze całej sprawie pikanterii nadają króliczki Playboya...

  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
 
 


 

 


www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2020 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry