Untitled Document
www.jedz-bezpiecznie.pl

NOWE NA STRONIE:
TESTY ZDERZENIOWE EURO NCAP | Pięć, cztery czy trzy gwiazdki Euro NCAP?
POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE | W kierunku Wizji Zero | EDWARD
TESTY | Dziecko w Citroenie C3 Aircross - foteliki i wózki
Aktualne informacje o stanie polskich dróg | Karta Praw Ofiar Wypadków Drogowych

TESTY

www.jedz-bezpiecznie.pl

www.jedz-bezpiecznie.pl
www.jedz-bezpiecznie.pl

POLECAMY

Dekada BRD 2011-2020
Kampania Społeczna Oświeceni

PATRONUJEMY

Kampania społeczna "Bądźmy Razem Bezpieczni"

SERWISY

TESTY

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo dzieci

Przepisy ruchu drogowego

Doskonalenie techniki jazdy

Salon samochodowy

Wywiady

Testy zderzeniowe Euro NCAP

Akcje przywoławcze do serwisów

Technika

Produkty

Porady

Czytelnia

Z rynku

Wydarzenia

Sport

Praca w motoryzacji


 

 


 
WYDARZENIA
Samochód Roku Playboya 2013

Dwadzieścia jeden
18-06-2013 | tekst: Maciej Kalisz | foto: archiwum

Pierwszy numer polskiej edycji miesięcznika Playboya ukazał się w grudniu 1992 roku. W kolejnym ruszył plebiscyt na Samochód Roku Playboya, który właśnie świętuje 21. edycję, dla kogo "oczko" było szczęśliwe?



Choć wyniki znane są wszystkim już od lutego, to oficjalne przyznanie tytułu odbywa się w połowie czerwca. Ma to swoje plusy - jest zdecydowanie cieplej, ale tak naprawdę atmosferę o każdej porze roku podgrzewają Króliczki!



Czytelnicy miesięcznika wybierali auta w 12 kategoriach. W tej przyziemnej, czyli "na co dzień" wygrały bliźniaki z GM, czyli Chevrolet Trax i Opel Mokka, autem dla rodziny została Skoda Octavia, a tym na każdą drogę Fiat Panda 4x4.



Kolejne wybory czytelników to: znak czasu - Hyundai Santa Fe, szczyt technologii - Mazda 6, auto z seksem - Ford Fiesta ST oraz styl i piękno - Alfa Giulietta.



Autem kojarzącym się z luksusem i sportem zostało BMW serii 6 Gran Coupe, tym dla twardziela Mercedes Klasy G, zaś sportowym - niestety wciąż egzotyka na polskich drogach - Aston Martin Vanquish.

Pozostały jeszcze dwie kategorie. Samochodem dla dziewczyny Playboya okrzyknięto Volvo V40 Cross Country, a autem dla młodego Playboya (znów bliźniaki i to z dalekiej Japonii) Subaru BRZ i Toyota GT86.



Tuż przed ogłoszeniem zwycięzcy plebiscytu na Samochód Roku Playboya wystąpił Wojciech Ezzat, finalista programu ?X-Factory". Dodatkowo atmosferę podgrzewały pokazy mody - bielizny damskiej i kostiumów kąpielowych.



A oto i główny bohater - Nowy Range Rover - Samochód Roku Playboya 2014! To już IV-generacja tego auta, jej debiutu byliśmy świadkami minionej jesieni na Salonie Samochodowym w Paryżu. Pod maską m.in. 5-litrowy silnik benzynowy V8 o mocy 510 KM. Cena? W okolicach pół miliona złotych.



Każda gala wymaga stosownego ubioru. Jednak dbałość o jego wygląd nie wykluczała zapięcia pasów bezpieczeństwa przy pozowaniu do zdjęcia. Nawet w sytuacji, gdy w stacyjce brakowało kluczyka. Brawo!



Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Wilki. A my już dziś liczymy na zaproszenie na 22. edycję. Do zobaczenia.


Z samochodami w tle
21.06.2012

Zdecydowanie przyjemniej oglądać samochody w towarzystwie pań niż kolegów dziennikarzy. A, gdy jeszcze całej sprawie pikanterii nadają króliczki Playboya...

  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
 
 


 

 


www.jedz-bezpiecznie.pl

copyright 2002-2018 | polityka prywatności | wydawca: Williana | kontakt | do góry