kontakt
Untitled Document

Strona w przebudowie.

www.fundacjajedzbezpiecznie.pl
Nasze działania wpisane są
w Dekadę BRD (2011-2020)
Dekada BRD 2011-2020
Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego
 
Aktualności

Odłóż smartfon i żyj!

20-06-2018

Pod takim hasłem rozpoczęła się 10. edycja kampanii społecznej Bądźmy Razem Bezpieczni. Jej organizatorem jest spółka Tramwaje Warszawskie, która chce zwrócić uwagę, że korzystanie z urządzeń mobilnych w ruchu miejskim stwarza wiele niebezpiecznych sytuacji.

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE | Działania na rzecz brd - Odłóż smartfon i żyj | Bądźmy Razem Bezpieczni


Warsztaty Edukacyjne "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze" w Ptak Warsaw Expo

23-03-2018

Drugie Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Ptak Warsaw Expo były okazją do zorganizowania miasteczka brd. Powstało ono z inicjatywy Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, którego członkiem jest nasza Fundacja "Jedź Bezpiecznie". W ramach wydarzenia poprowadziliśmy Warsztaty Edukacyjne "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze".

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE | Warsztaty Edukacyjne "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze" w Ptak Warsaw Expo | Miasteczko Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Podziękowania za promowanie BRD
25-11-2016

Po raz siódmy wyróżniono osoby, firmy i instytucje, które promują szeroko pojęte bezpieczeństwo na drodze. Konkurs organizuje "Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego", którego członkiem jest nasza Fundacja "Jedź Bezpiecznie".


Alarmujące dane z polskich dróg!
01-09-2016

Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że minione wakacje na polskich drogach były o wiele tragiczniejsze niż przed rokiem. Już po wstępnych danych policji widać też, że od stycznia do sierpnia zginęło więcej osób niż przed rokiem.


Na koniec wakacji i początek roku szkolnego
29-08-2016

Główne obchody 25-lecia Straży Miejskiej m. st. Warszawy zakończone zostały piknikiem rodzinnym, który miał miejsce w Ogrodzie Saskim. Nasza Fundacja "Jedź Bezpiecznie" została zaproszona do poprowdzenia na nim Warsztatów Edukacyjnych "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze".


Zaproszenie na piknik rodzinny
28-08-2016

W imieniu naszej Fundacji "Jedź Bezpiecznie" zapraszamy na Piknik Rodzinny z okazji 25-lecia Straży Miejskiej m. st. Warszawy. W naszym namiocie przeprowadzimy m.in. testy dla dzieci z wiedzy o przepisach ruchu drogowego, zaś dorośli będą się mogli przekonać, jak zmienia się ich sprawność psychomotoryzaczna pod wpływem alkoholu.


Bądźmy Razem Bezpieczni 2016
17-06-2016

Miło nam poinformować, że nasza Fundacja oraz portal jedz-bezpiecznie.pl po raz kolejny zostali Partnerami kampani "Bądźmy Razem Bezpieczni" prowadzonej przez Tramwaje Warszawskie. Oficjalnie tegotoczna edycja rozpocznie się 22 czerwca.


Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze
18-04-2016

W minioną sobotę odbył się piknik "Zdrowo rowerowo", który zorganizowała Straż Miejska m. st. Warszawy. Dla nas była to okazja do przeprowadzenia kolejnych Warsztatów Eudukacyjnych "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze".


Współpraca Fundacji "Jedź Bezpiecznie" ze Strażą Miejską m.st. Warszawy
24-02-201e

Nasza Fundacja została poproszona przez Najwyższą Izbę Kontroli o podsumowanie i ocenę współpracy z warszawską Strażą MIejską w zakresie realizacji działań mających poprawić bezpieczeństwo pieszym i rowerzystom. Poniżej publikujemy przesłaną przez nas odpowiedź.


Kilka słów do mieszkańców miast o używaniu elementów odblaskowych
29-01-2016

Dziś w kilku województwach Polski rozpoczynają się ferie zimowe. Jest to dobra okazja do przypomnienia o obowiązku używania elementów odblaskowych.


Podsumowanie działań Fundacji "Jedź Bezpiecznie" w 2015 roku
07-01-2016

W minionym roku działania Fundacji skoncentrowane były na współpracy z innymi podmiotami działającymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Zainicjowana została również Kampania Społeczna "Oświeceni".Bezpiecznie na drogach

Końcówka roku szkolnego to doskonały moment na porozmawianiu o zasadach poruszania się po drodze. Okazją do przeprowadzenia kolejnych Warsztatów Edukacyjnych "Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze" był piknik informacyjny zorganizowany przez CANARD.


Ocal życie dzieciaków
04-05-2015

Save Kids Lives to temat przewodni Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Według danych ONZ codziennie w wypadkach drogowych na całym świecie ginie ponad 500 dzieci.


Zielone, żółte, czerwone
27-04-2015

Pierwszy piknik rodzinny z tegorocznej kampanii społecznej Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie "3 Kolory" za nami. Okazją do promowania bezpieczeństwa była inauguracja Skandia Maraton Lang Team.

Krew dla najmłodszych
18-04-2015

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata - to przysłowie najlepiej oddaje warunki pogodowe, jakie panowały w tym roku na warszawskim Motosercu. Nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu celu, czyli zbiórki krwi dla dzieci.

Startuje Kampania Społeczna "3 Kolory"
16-03-2015

Dziś rusza konkurs Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie z wiedzy dotyczącej zasad ruchu drogowego w ramach kampanii "3 Kolory". Konkurs prowadzony będzie na antenie Radia Kolor z udziałem Partnerów Konkursu, a zarazem Parnerów Kampanii.
Świadomy wybór
21-10-2014

Nie jesteśmy wrogami alkoholu, pod warunkiem, że potrafimy używać go z głową. Jednym z takich przykładów jest wyjście do klubu na zabawę.


Untitled Document Fundacja Na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa Wszystkich Uczestników Ruchu Drogowego "Jedź Bezpiecznie" | copyright (2008-2019)