strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
Akcje przywoławcze do serwisów
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
Jedź Bezpiecznie | magazyn motoryzacyjny SERWISY

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie


Bezpieczeństwo dzieci


Przepisy


Salon samochodowy


Elektromobilność


Testy zderzeniowe EuroNCAP


Akcje przywoławcze do serwisów


Technika


Produkty


Porady


Wydarzenia


Wypadki drogowe


Sport


Informacje UOKiK

Nissan Qashqai, Qashqai +2 (J10) i X-Trail (T31)
20-10-2009, foto: Nissan

Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. Oddział w Polsce, powiadomił UOKiK, że w niektórych modelach Qashqai, Qashqai +2 (J10) i X-Trail (T31) może dojść do obluzowania się nakrętki pokrywy przekładni kierowniczej.Zaistnienie takiej sytuacji może doprowadzić do wystąpienia luzu i hałasu w układzie kierowniczym. Jeśli samochód z ujawnioną usterką będzie nadal eksploatowany, to w skrajnym przypadku może to doprowadzić do utraty możliwości kierowania pojazdem.

Kampania serwisowa na rynku polskim dotyczy 5923 egzemplarzy modelu Qashqai wyprodukowanych w okresie od 4 listopada 2006 roku do 4 czerwca 2009 roku oraz 2130 egzemplarzy modelu X-Trail wyprodukowanych w okresie od 24 listopada 2006 roku do 14 lipca 2009 roku (numery VIN – w załącznikach).

Klienci, którzy nabyli pojazdy objęte ww. kampanią w NSCEE Kft. – Oddział w Polsce lub u jego dilerów, zostaną listownie zaproszeni do serwisów w celu dokonania bezpłatnej instalacji elementu zabezpieczającego nakrętkę przekładni przed odkręceniem.

copyright 2002-2023 | polityka prywatności | wydawca: Kalisz Media | kontakt | do góry