strona główna
www.jedz-bezpiecznie.pl
reklama
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
Jedź Bezpiecznie | magazyn motoryzacyjny SERWISY

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie


Bezpieczeństwo dzieci


Przepisy


Salon samochodowy


Elektromobilność


Testy zderzeniowe EuroNCAP


Akcje przywoławcze do serwisów


Technika


Produkty


Porady


Wydarzenia


Wypadki drogowe


Sport


Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

PZU Pomoc
06-03-2009, foto: PZU

PZU uruchomiło nową usługę z zakresu dodatkowej pomocy dla zmotoryzowanych. Będzie ona dostępna zarówno dla obecnych klientów firmy, jak i dla każdego kierowcy, który znajdzie się w awaryjnej sytuacji na drodze.Pakiety dla właścicieli polis ubezpieczeniowych w PZU dostępne będą w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to Komfort, który dodawany jest bezpłatnie do polis OC i AC. W jego zakresie znajduje się holowanie do 150 km po kolizji z innym pojazdem bez limitu kwotowego, holowanie poszkodowanego na terenie Polski bez limitu kwotowego oraz usługi informacyjne typu: gdzie znajduje się najbliższy warsztat z sieci naprawczej PZU, czy powiadomienie przez operatora najbliższej nam osoby o zaistniałym zdarzeniu. Nabywcy AC otrzymają dodatkowo m.in. możliwość dokonania naprawy na miejscu zdarzenia, wynajem pojazdu zastępczego na okres do 3 dni, pokrycie noclegu do 3 dni, czy w przypadku hospitalizacji kierowcy zwrot kosztów podróży do szpitala najbliższej osoby.

Drugi pakiet, Super, jest usługą odpłatną i zawiera dodatkowo: dowóz paliwa, wymianę żarówek, zmianę koła, doładowanie akumulatora, otwarcie drzwi samochodu po zatrzaśnięciu kluczyków, czy transport po kluczyki zapasowe oraz wynajem pojazdu zastępczego na okres 7 dni. Dla posiadaczy polisy OC w PZU koszt tego pakietu wynosi 160 złotych za rok, w przypadku wykupionej polisy AC - 120 złotych.

Z PZU Pomoc skorzystać będą mogli również kierowcy nie posiadający żadnej z polis w PZU. W tym przypadku po zgłoszeniu i opisaniu zaistniałej sytuacji kierowca otrzyma od operatora wycenę danej pomocy.

Centrum telefoniczne PZU Pomoc działa przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu pod numerem 801 102 102.

copyright 2002-2023 | polityka prywatności | wydawca: Kalisz Media | kontakt | do góry