strona główna
Portal dla wszystkich uczestnikˇw ruchu drogowego | Jed╝ Bezpiecznie
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
w ostatnim numerze
www.jedz-bezpiecznie.pl
czytaj także
Jed┼║ Bezpiecznie | magazyn motoryzacyjny SERWISY

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie


Bezpieczeństwo dzieci


Przepisy


Salon samochodowy


Elektromobilno┼Ť─ç


Testy zderzeniowe EuroNCAP


Akcje przywoławcze do serwisów


Technika


Produkty


Porady


Wydarzenia


Wypadki drogowe


Sport


Aktualności

Kosmiczne historie
08-12-2009, foto: archiwum

Rozpoczął się właśnie konkurs literacki dla dzieci pt. "Kosmiczne historie". Jest to nowy element programu edukacyjnego "Bezpieczeństwo dla Wszystkich".Program edukacyjny "Bezpieczeństwo dla Wszystkich" został opracowany przez firmę Renault. Dzięki niemu uczniowie ze szkół podstawowych od ponad 10 lat otrzymują pomoce dydaktyczne do zajęć z "Wychowania komunikacyjnego". W nauce pomaga im kosmita o imieniu Woosh.

I właśnie jego osoby dotyczy temat ogłoszonego konkursu literackiego. Z dotychczasowej biografii Woosha wiadomo jedynie, że wylądował na Ziemii 10 lat temu, a jego imię pochodzi od pierwszych dźwięków "ush. ush", wydanych po narodzinach. A jak wyglądało jego dzieciństwo, dlaczego przyleciał na Ziemię i jakie ma zainteresowania? Odpowiedzi na te pytania należy udzielić w swoim opowiadaniu. Pewne wskazówki i przydatne fakty z dotychczasowego życia znajdują się w programie multimedialnym "Bezpieczeństwo dla Wszystkich", w którym to przewodnikiem i nauczycielem jest nie kto inny, jak Woosh.

Termin nadsyłania prac mija 7 lutego. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej www.bezpieczenstwo.renault.pl


copyright 2002-2024 | polityka prywatno┼Ťci | wydawca: Kalisz Media | kontakt | do g├│ry