portal motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie | nowe materiały na stronie
powrót do strony głównej

poznaj nasze opinie z testów samochodów
NOWE NA STRONIE:
WYPADKI DROGOWE | Jeden z bezpieczniejszych miesięcy roku - listopad 2023
WEZWANIA DO SERWISU | Stellantis i Toyota poprawiają błędy oprogramowania sterownika ECU
POLSKIE DROGI | Budowa 100 obwodnic - listopad 2023

Portal dla wszystkich uczestnikw ruchu drogowego | Jed Bezpiecznie

Jedź Bezpiecznie | magazyn motoryzacyjny

TESTY

social media - magazyn motoryzacyjny Jedź Bezpiecznie


Akcje przywoławcze do serwisów


Bezpieczeństwo dzieci


Elektromobilność


Polskie drogi


Porady


Porozmawiajmy o bezpieczeństwie


Produkty


Przepisy


Salon samochodowy


Sport


Technika


TESTY | Samochody dostawcze


Testy zderzeniowe Euro NCAP


Ubezpieczenia


Wydarzenia


Wypadki drogowe


Z rynku


 
WYDARZENIA
Samochód Roku Playboya 2013

Dwadzieścia jeden
18-06-2013 | tekst: Maciej Kalisz | foto: archiwum

Pierwszy numer polskiej edycji miesięcznika Playboya ukazał się w grudniu 1992 roku. W kolejnym ruszył plebiscyt na Samochód Roku Playboya, który właśnie świętuje 21. edycję, dla kogo "oczko" było szczęśliwe?Choć wyniki znane są wszystkim już od lutego, to oficjalne przyznanie tytułu odbywa się w połowie czerwca. Ma to swoje plusy - jest zdecydowanie cieplej, ale tak naprawdę atmosferę o każdej porze roku podgrzewają Króliczki!Czytelnicy miesięcznika wybierali auta w 12 kategoriach. W tej przyziemnej, czyli "na co dzień" wygrały bliźniaki z GM, czyli Chevrolet Trax i Opel Mokka, autem dla rodziny została Skoda Octavia, a tym na każdą drogę Fiat Panda 4x4.Kolejne wybory czytelników to: znak czasu - Hyundai Santa Fe, szczyt technologii - Mazda 6, auto z seksem - Ford Fiesta ST oraz styl i piękno - Alfa Giulietta.Autem kojarzącym się z luksusem i sportem zostało BMW serii 6 Gran Coupe, tym dla twardziela Mercedes Klasy G, zaś sportowym - niestety wciąż egzotyka na polskich drogach - Aston Martin Vanquish.

Pozostały jeszcze dwie kategorie. Samochodem dla dziewczyny Playboya okrzyknięto Volvo V40 Cross Country, a autem dla młodego Playboya (znów bliźniaki i to z dalekiej Japonii) Subaru BRZ i Toyota GT86.Tuż przed ogłoszeniem zwycięzcy plebiscytu na Samochód Roku Playboya wystąpił Wojciech Ezzat, finalista programu ?X-Factory". Dodatkowo atmosferę podgrzewały pokazy mody - bielizny damskiej i kostiumów kąpielowych.A oto i główny bohater - Nowy Range Rover - Samochód Roku Playboya 2014! To już IV-generacja tego auta, jej debiutu byliśmy świadkami minionej jesieni na Salonie Samochodowym w Paryżu. Pod maską m.in. 5-litrowy silnik benzynowy V8 o mocy 510 KM. Cena? W okolicach pół miliona złotych.Każda gala wymaga stosownego ubioru. Jednak dbałość o jego wygląd nie wykluczała zapięcia pasów bezpieczeństwa przy pozowaniu do zdjęcia. Nawet w sytuacji, gdy w stacyjce brakowało kluczyka. Brawo!Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Wilki. A my już dziś liczymy na zaproszenie na 22. edycję. Do zobaczenia.


Z samochodami w tle
21.06.2012

Zdecydowanie przyjemniej oglądać samochody w towarzystwie pań niż kolegów dziennikarzy. A, gdy jeszcze całej sprawie pikanterii nadają króliczki Playboya...

  www.jedz-bezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl
e-jedzbezpiecznie.pl

copyright 2002-2023 | polityka prywatności | wydawca: Kalisz Media | kontakt | do góry