NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter portalu motoryzacyjnego Jedź Bezpiecznie

Witaj,

w grudniu 2002 roku ukazał się pierwszy numer magazynu motoryzacyjnego dla wszystkich uczestników ruchu drogowego „Jedź Bezpiecznie”. Przez kolejne dwa lata wydawnictwo ukazywało się w cyklu kwartalnika, a do 2008 roku jako dwumiesięcznik.

Od samego początku towarzyszy mu portal motoryzacyjny jedz-bezpiecznie.pl W tym roku obchodzimy jego 20-lecie istnienia.

Podążając za zmianami na szeroko pojętym rynku wydawniczym przygotowaliśmy cyfrową formę magazynu. To newsletter oparty na bezpłatnej subskrypcji, do której właśnie zapraszamy. Najnowsze wydanie otrzymasz w pierwszym tygodniu każdego miesiąca.

Dlaczego warto subskrybować nasz newsletter:

  • Ty także jesteś uczestnikiem ruchu drogowego - pieszym, kierującym czy pasażerem;

  • otrzymasz niemal 100 proc. unikalnych, autorskich materiałów dziennikarskich - od aktualnych przepisów i kwestii związanych z bezpieczeństwem dzieci, poprzez analizę rynku motoryzacyjnego do testów samochodów osobowych i lekkich dostawczych;

  • Twoim zdaniem - to dział portalu jedz-bezpiecznie.pl, który możesz współtworzyć - wyrażać obiektywne i subiektywne opinie czy krytyczne uwagi - najciekawsze z nich opublikujemy także w newsletterze.

Zapraszam w imieniu redakcji

Maciej Kalisz

redaktor naczelny


P.S. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

W stopce otrzymanego newslettera znajdziesz link do usunięcia subskrypcji.