STACJE PALIW

MATERIAŁ PARTNERA

Zimowa oferta już dostępna na stacjach Circle K

22-12-2022 | Materiał Partnera

Sezon zimowy na stacjach Circle K trwa w pełni. Sieć wprowadziła do oferty paliwa zimowe, których parametry są na bieżąco dostosowywane do panujących warunków atmosferycznych, jednocześnie zapewniając klientom produkty o optymalnych właściwościach. Przedświąteczny klimat zapanował również w ofercie gastronomicznej sieci. Już wkrótce trafią do niej nowości w zakresie ciepłych przekąsek i napojów. Wśród nich nie zabraknie także nowych propozycji wegańskich dla klientów preferujących dietę roślinną.

STACJE PALIW | Zimowa oferta już dostępna na stacjach Circle K

Od 16 listopada na wszystkich stacjach Circle K kierowcy mogą tankować paliwa zimowe, których parametry zostały dostosowane do panujących warunków pogodowych. Flagowe produkty paliwowe milesPLUSS® zostały wzbogacone o dodatki uszlachetniające, które chronią silnik i wspomagają jego prawidłową pracę, zmniejszając awaryjność. Zimowe paliwo z Circle K zapewni jeszcze lepszą ochronę silnika przed mrozami, wspomoże usuwanie zanieczyszczeń i zwiększy wydajność silnika w okresie niższych temperatur. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K, nie wychodząc z samochodu, co stanowi szczególną wygodę w okresie niskich temperatur i niesprzyjającej aury. Aplikacja jest dostępna na Google Play oraz AppStore.

Dowiedz się więcej o paliwach zimowych Circle K

Benzyna zimowa miles PLUS® 95 - zimowa odmiana benzyny miles PLUS 95 charakteryzuje się zwiększoną prężnością pary, a co za tym idzie łatwiej odparowuje i tworzy mieszankę paliwowo-powietrzną, co sprawia, że rozruch silnika w niskiej temperaturze jest o wiele łatwiejszy. Nasza benzyna skutecznie chroni silnik i zwiększa jego wydajność. Posiada także pakiet dodatków uszlachetniających, które wpływają na wydłużenie żywotności silnika. Niezawodny wybór na zimowe temperatury!

Benzyna zimowa miles® 95 - zimowa odmiana miles® 95, spełniając wszystkie wymogi paliw zimowych, zawiera pakiet dodatków uszlachetniających, które zabezpieczają silnik przed tworzeniem się osadów oraz pomagają w optymalnym spalaniu paliwa. Pamiętaj o regularności! Produkty miles® stosowane systematycznie wpływa na utrzymanie niższego zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla, jak również innych szkodliwych produktów spalania.

Zimowy miles® PLUS diesel - każdy właściciel diesla wie, jak trudno jest czasem zmusić samochód do współpracy w mroźny poranek. Z pomocą przychodzi miles PLUS® diesel, który nie tylko spełnia wymogi jakościowe typowe dla paliw zimowych, ale także wydłuża żywotność silnika, zwiększa jego wydajność i pomaga usunąć zanieczyszczenia. Twój samochód wybrałby właśnie to paliwo!

Zimowy miles® diesel - zimowy miles® diesel to olej napędowy, spełniający wymogi paliwa zimowego, które z każdym skokiem tłoka w cylindrze spala się lepiej i dokładniej. Paliwo zawiera dodatkowo środki, które utrzymują czystość silnika. Chroni go także przez korozją i zużyciem, a rozruch silnika staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

SupraGas LPG zimowy - autogaz, któremu niestraszne są mroźne dni. Specjalnie opracowany skład umożliwia rozruch i prawidłową pracę silnika w ujemnych temperaturach. W okresie zimowym proporcje mieszanki LPG są dobierane w taki sposób, aby ilość gazu bardziej lotnego (propanu) była odpowiednio większa. Dzięki temu uzyskiwane jest optymalne ciśnienie par LPG, przepływ paliwa odbywa się w sposób niezakłócony, a silnik może pracować równomiernie i wydajnie.

Przedświąteczny klimat w ofercie gastronomicznej Circle K

W przedświątecznym czasie na stacjach Circle K pojawią się również nowości w ofercie gastronomicznej. Miłośnicy diety roślinnej będą mieli do wyboru kolejną pozycję wegańską - do kanapki z hummusem i warzywami dołączy Vegan Dog. W 100 proc. roślinna kiełbaska została przygotowana z białka grochu i nie zawiera soi. Ponadto menu zostanie uzupełnione o słodkości i napoje w świątecznym klimacie - czekoladowe brownie, wegańskiego croissanta z pomarańczą i piernikową kawę. Nowe propozycje będą dostępne w ofercie już od 14 grudnia.