STACJE PALIW

Materiał Partnera

Mycie auta w pełnym komforcie na stacjach Circle K

04-11-2021 | źródło: Circle K

Jesień nas nie rozpieszcza, nocne przymrozki, deszcz i błoto mają negatywny wpływ na karoserie i podwozia samochodów, dlatego szczególnie w tym okresie warto regularnie dbać o swoje cztery kółka. Wszystkich, którzy lubią ciepłe wnętrze swojego auta ucieszy fakt, że teraz na stacjach Circle K można umyć auto bez wysiadania z niego, to pierwsza sieć stacji paliw wprowadzająca tego typu rozwiązanie. Przez cały cykl mycia kierowca i pasażerowie mogą pozostać w pojeździe, a dzięki płatności w aplikacji mobilnej lub na panelu płatniczym zakup usługi jest szybki i bezpieczny.

Stacje paliw - myjnie automatyczne na Circle K

W sieci Circle K aż 145 stacji paliw posiada automatyczne myjnie, które zapewniają najwyższą jakość mycia, przy równoczesnej delikatności dla pojazdu. Nowoczesne rozwiązania renomowanych dostawców sprawiają, że mycie jest skuteczne, a specjalistyczne środki oraz szczotki zastosowane w myjniach są bezpieczne dla powłoki lakierniczej. W myjniach zastosowano oświetlenie LED, a woda wykorzystywana do mycia jest oczyszczana i wykorzystywana ponownie.

Od teraz klienci mogą pozostać w pojeździe, co jest szczególnie istotne dla osób podróżujących z dziećmi i ze zwierzętami a także w chłodne, wietrzne i deszczowe dni. Jeśli z jakiegoś powodu pasażerowie muszą opuścić myjnię w trakcie trwania cyklu, wystarczy, że nacisną klakson, a mycie zostanie przerwane, umożliwiając bezpieczne wyjście z pojazdu.

Ułatwieniem dla klientów oczekujących w kolejce jest zegar, pokazujący czas pozostały do zakończenia cyklu, znając czas oczekiwania mogą napić się aromatycznej kawy czy skusić się na ciepłą przekąskę. W specjalnej ofercie, klienci wybierający program Premium mogą kupić kawę w rozmiarze L za złotówkę.

Stacje paliw - usługa mycia samochodu z poziomu aplikacji w smartfonie

"Stale poszukujemy rozwiązań, które zwiększą komfort i wygodę naszych klientów, już w zeszłym roku, w przyspieszonym trybie zaproponowaliśmy klientom płatność z poziomu aplikacji Circle K za tankowanie – było to niezwykle istotne z uwagi na pandemię i konieczność dystansowania społecznego, teraz, po testach prowadzonych w Warszawie i Krakowie, do naszych usług dodajemy możliwość umycia samochodu bez wychodzenia z niego"

– mówi Renata Timoščik, Director Market Development w Circle K Polska -

"Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom wizyta na stacji może przebiegać niezwykle szybko, a pozostanie w ciepłym i wygodnym wnętrzu samochodu będzie znaczącym ułatwieniem dla rodziców z małymi dziećmi czy osób z niepełnosprawnością. Osoby, które nie chcą skorzystać z aplikacji mogą dokonać płatności kartą na panelu OPT znajdującym się przy wjeździe na myjnię".

Stacje paliw - usługa mycia samochodu z poziomu aplikacji w smartfonie

Więcej informacji na temat myjni i ofert specjalnych można znaleźć na stronie www.circlek.pl. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Film dotyczący płatności mobilnych Circle K możesz zobaczyć pod tym linkiem.